Poradenská činnost

 Aquaprogress Díky týmu specialistů poskytujeme našim klientům odborné poradenství v otázce kvality pitné vody, pitného režimu nebo koupě zařízení na úpravu vody . V případě problému s kvalitou pitné vody vám navrhneme ideální řešení problému s důrazem na kvalitu a vaše finanční možnosti.
Kontrola vody: Máme zastoupení po celé české republice, a proto jsme vám blízko ať jste z jakéhokoliv  regionu republiky. Naši spolupracovníci mohou přímo u vás doma zkontrolovat kvalitu vody, kterou užíváte na pití a vaření.
Nabídky řešení:            
Naše společnost vám dle kvality vaší vody navrhne ideální řešení s ohledem na vhodný typ zařízení na úpravu vody. Pro naše zákazníky navrhujeme centrální úpravny vody na odstranění železa, manganu, bakterií, dusičnanů nebo změkčení vody. Pro domácnosti navrhujeme nejvhodnější typy komplexních úpraven, které řeší pitnost vody ve vaší domácnosti. Odpadá vám tím kupování a nošení balených vod.
Nabídka firmám:
Firmám nabízíme zdarma kalkulaci a optimalizaci nákladů na pitný režim pro zaměstnance a následný návrh úspory finančních prostředků. Při větším počtu zaměstnanců se úspory v pitném režimu pohybují v řádu desetitisíců korun za rok. Kromě ekonomické výhodnosti z firmy zmizí také neskladné barely s pochybnou kvalitou vody.
Konkurence: Na českém trhu se vyskytuje několik společností, které nabízí svoje filtry bez ohledu na kvalitu vody a etické chování. Naše společnost spolupracuje pouze s nejlepšími dodavateli v tomto oboru a také se podílí na vývoji zařízení dle požadavků českých zákazníků.

Při výběru úpravny vody se držte těchto zásad :

- Před zakoupením úpravny vody si nechte zkontrolovat kvalitu upravované vody.
- Zjistěte si historii společnosti a počet spokojených zákazníků - zeptejte se na reference.
- Prověřte si poskytování záručního a pozáručního servisu.
- Zeptejte se na původ úpraven a jejich výrobce.
- Požadujte podrobný popis funkce zařízení a vyžadujte český návod.
 

 Máte problém s vodou? Vyřešíme Vám ho!
Volejte 567 213 307